Поширенні питання

image

02.06.2022

Від чого залежить вартість геодезичного супроводу будівництва ?

   

      Геодезичний супровід необхідний для будівництва різних об'єктів. Зведення багатоповерхових будинків, автомобільних та залізничних шляхів, мостів, трубопроводів, телевізійних вишок, електростанцій неможливо здійснити без геодезичного супроводу будівництва. Робота геодезиста і в цьому плані необхідна і затребувана.

    Ціна геодезичного супроводу залежить від деяких складових. Наведемо перелік факторів, що впливають на формування ціни геодезичного супроводу. До них відносять:

 - складність будівельного об'єкта;

- обсяги робіт, площа будівлі та секцій;

- віддаленість будівельного майданчику;

-наявність сертифікату на проведення геодезичних робіт на будівництві;

- наявність високоточних геодезичних приладів;

 -досвід та статус геодезичної компанії.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
image

02.06.2022

ТОП шкідливих порад про те, як винести ділянку в натуру, без допомоги геодезиста.

   

    Ми зібрали для Вас кілька не зовсім корисних порад, які розкажуть про те, як здійснити винесення в натуру меж земельної ділянки, не наймаючи геодезиста:

  1. Використання звичайної рулетки. За допомогою звичайної рулетки можна почати міряти від огорожі. Можливо, це не будівельний паркан, але й точніше, ніж рулетка ще нічого не винайшли. А якщо паркан і справді не будівельний, то він точно стоїть відповідно до своїх координат на території.
  2. GPS-навігатор автомобільний, або «в мене є додаток з ділянками». Технології рухаються вперед, чому ж не скористатися цими результатами цивілізації для земельної справи. Можна просто взяти автомобільний навігатор, та й вбити в нього наявні координати, це ж буде, начебто, майже так само, як працюють геодезисти. Тим більше, що у навігатора в документах вказано точність – 1 метр!
  3. Звичайний землемірний сажень (кроква, земельний циркуль). Відмінний варіант для любителів старовини. А якщо ще є зв'язки в краєзнавчому музі – то можна взяти його в оренду. Ну або на крайній випадок – зробити із трьох дощок самостійно, цей спосіб ще у Біблії описаний досить докладно
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дякуємо за відгук

Дякуємо