image

31.05.2023

Значення сертифікату для геодезичного підприємства

 Сертифікація  діяльності геодезичного підприємства є обов'язковою умовою для її легальної роботи. На сьогоднішній день у геодезичній сфері працює велика кількість різних компаній та приватників. Вибрати професійну компанію, в якій працюють досвідчені інженери, не так просто, як може здатися на перший погляд.

Геодезія є високотехнологічною галуззю, яка не терпить зневажливого та недбалого ставлення до роботи. Від уважності, відповідальності та компетентності геодезичної бригади залежить успішність чи не успішність будівництва об'єкта, і навіть безпека людей. Компанія або приватник, які працюють у геодезичній сфері без сертифікату, як правило, не мають повного арсеналу необхідних високоточних приладів, та супутнього обладнання. Крім того, Ви не зможете відстояти свої права, якщо робота буде виконана неправильно, і доведеться нести додаткові витрати на будівництво, а можливо і зовсім відмовитися від проекту. По суті робота без сертифікату є незаконою.

work

 Замовникам геодезичних послуг, щоб не помилитись у виборі компанії-виконавця, краще довіряти перевіреним організаціям. Такі компанії мають сертифікат на геодезичні роботи. Також в їхньому арсеналі повний комплект високоточних приладів для вимірювань на місцевості. Крім того, у штаті такої організації працюють фахівці з великим досвідом у геодезичній галузі.

 Маючи сертифікат, геодезична компанія отримує низку істотних переваг. Можливість укладати договори як з малими фірмами, так і з великими корпораціями. Що відкриває великі можливості для розширення та подальшого зростання геодезичної фірми. Крім того, питань від контролюючих органів буде значно менше. Маючи сертифікат, що діє, геодезисти працюють легально.

;

Дякуємо за відгук

Дякуємо