image

02.06.2022

Від чого залежить вартість геодезичного супроводу будівництва ?

   

      Геодезичний супровід необхідний для будівництва різних об'єктів. Зведення багатоповерхових будинків, автомобільних та залізничних шляхів, мостів, трубопроводів, телевізійних вишок, електростанцій неможливо здійснити без геодезичного супроводу будівництва. Робота геодезиста і в цьому плані необхідна і затребувана.

    Ціна геодезичного супроводу залежить від деяких складових. Наведемо перелік факторів, що впливають на формування ціни геодезичного супроводу. До них відносять:

 - складність будівельного об'єкта;

- обсяги робіт, площа будівлі та секцій;

- віддаленість будівельного майданчику;

-наявність сертифікату на проведення геодезичних робіт на будівництві;

- наявність високоточних геодезичних приладів;

 -досвід та статус геодезичної компанії.

    Складність об'єкта, що зводиться, безпосередньо впливає на вартість геодезичних робіт. Геодезичний супровід на будівництві атомної електростанції буде в рази дорожчим, ніж зведення багатоповерхового житлового будинку.

    Обсяг робіт також безпосередньо впливає на вартість геодезичного супроводу. Тут є пряма залежність. Чим більший обсяг геодезичних робіт необхідно виконати, тим більше, зрештою, буде їхня вартість. Вартість робіт залежить від квадратури плити будівлі чи секції окремо.

     Відстань будівельного майданчику від офісу компанії-виконавця робіт має певний вплив на вартість послуг з супроводу будівництва. Виконавець несе додаткові витрати на транспортування бригади та обладнання до місця виконання робіт. Тому ці додаткові витрати входять у вартість послуги під час її формування.

  Сертифікат на проведення робіт являється підтвердження кваліфікації компанії , і вона юридично відповідає за надання своїх послуг чи виконання робіт.

work

        Від наявності високоточних геодезичних приладів у компанії яка виконує супровід будівництва залежить точність проведення цих робіт. Деякі будівельні компанії які вирішили зекономити наймають на роботу геодезистів з приладом , або дають їм своє обладнання як не має свідоцтва про повірку. Такі прилади можуть давати великі похибки, і майбутньому призвести до фатальних наслідків.

       Статус та досвідченість геодезистів також може впливати на вартість геодезичного супроводу. Компанії, які успішно виконали сотні проектів і мають позитивну репутацію, як правило, встановлюють ціну в середньому діапазоні та вище. Новачки ж, намагаються не перевищувати вартість своїх послуг вище за середній показник по регіону. Наша компанія «Геодет» пропонує своїм клієнтам якісні роботи у всіх сферах геодезії, роботи під ключ, фахівців із величезним практичним досвідом та сертифікатами на всі види робіт. Ми використовуємо тільки якісну, сучасну техніку і при цьому пропонуємо оптимальні ціни, телефонуйте за телефоном +380-93-72-75-872,  +380-67-888-12-69.

;

Дякуємо за відгук

Дякуємо