image

11.08.2023

ТОП шкідливих порад про те, як винести ділянку в натуру, без допомоги геодезиста.

Ми зібрали для Вас кілька не зовсім корисних порад, які розкажуть про те, як здійснити винесення в натуру меж земельної ділянки, не наймаючи геодезиста:

1. Використання звичайної рулетки. За допомогою звичайної рулетки можна почати міряти від огорожі. Можливо, це не будівельний паркан, але й точніше, ніж рулетка ще нічого не винайшли. А якщо паркан і справді не будівельний, то він точно стоїть відповідно до своїх координат на території.

2. GPS-навігатор автомобільний, або «в мене є додаток з ділянками». Технології рухаються вперед, чому ж не скористатися цими результатами цивілізації для земельної справи. Можна просто взяти автомобільний навігатор, та й вбити в нього наявні координати, це ж буде, начебто, майже так само, як працюють геодезисти. Тим більше, що у навігатора в документах вказано точність – 1 метр!

3. Звичайний землемірний сажень (кроква, земельний циркуль). Відмінний варіант для любителів старовини. А якщо ще є зв'язки в краєзнавчому музі – то можна взяти його в оренду. Ну або на крайній випадок – зробити із трьох дощок самостійно, цей спосіб ще у Біблії описаний досить докладно

work

4.  Опитати сусідів та інше місцеве населення. Припустимо, що ділянка досить стара,       паркану і близько немає. Чи можна дізнатися у сусідів, місцевих, де ж був кордон? Довіра – основний критерій дружби із сусідами.

5. Наявність межового валу. Якщо є залишки межового валу, можна зробити дуже просте дію – вставити в його середину звичайні кілочки. За логікою начебто нічого не повинно відрізнятися, адже геодезисти вже виміряли ділянку для подальшої приватизації, майже напевно по межі.

6. Свій город – свої правила. На завершення один із найсправедливіших способів – можна поставити кіл на краю свого городу, оскільки хто працює на даній землі – тому вона і належить. Можна вдатися до будь-якого з перерахованих способів на Ваш вибір, але через деякий час доведеться викликати фахівців компанії «Геодет» і переробити все заново.

;

Дякуємо за відгук

Дякуємо