інженерно-геологічні вишукування

Геологія для будівництва будинків, котеджів

(Геологія під будівництво приватних будинків є обов'язковою процедурою, адже завдяки їй будуть визначені особливості деформації ґрунту.

Геологія під котедж - це важлива і невід'ємна частина підготовчих робіт перед проектуванням будівництва приватного житлового будинку.

Незалежно від того, креслення у вас тільки в розробці, або ви вже придбали готовий. Розділи, які відносяться до конструкції та виду фундаменту, в обов'язковому порядку будуть коригуватися, і доводиться до відповідності з вимогами геології для будівництва котеджу або будинку.

Ніхто не захоче ризикувати власними вкладенням в будову, яке може через пару років прийти в непридатність, а його ремонт і виправлення допущених раніше помилок обернеться значними витратами. Саме для запобігання таких наслідків і виконується геологія.)Геологія ділянки

Геологія ділянки - це знання про те, з яких порід складаються ґрунти під  об'єктом який буде будуватися і які їх властивості будуть важливі для майбутнього будівництва. Також, важливо знати все про ґрунтові води. Від взаємодії води і ґрунту залежать багато негативних процесів, що відбуваються в природі. Тому потрібно точно знати і саме при виборі ділянки, ще до будівництва, про можливі зміни геологічного середовища. У до проектний періоді необхідно проводити геологію ділянки під будівництво. Ще раз можливе проведення геології ділянки і протягом будівництва, коли потрібно обстежувати  територію, пробурити додаткові свердловини і відібрати зразки для підтвердження прогнозу, або коли через поганий доступу до об'єкта дослідження були недоцільні. Так часто відбувається в дуже щільно забудованих мікрорайонах, де картина вже зрозуміла попередніми дослідженнями і вимагає їх уточнення.

work

Інженерно-геологічні вишукування

При плануванні будь-якого виду будівництва (житлового будинку, промислового об'єкта , автозаправки або прокладання інженерних комунікацій) необхідно проводити інженерно-геологічні вишукування. Для чого ж вони проводяться і що мають на увазі під собою? Саме з інженерно-геологічних вишукувань і геологічних досліджень і почнеться зведення будь-яких великих капітальних конструкцій і споруд.

З проведення цього виду досліджень починається весь процес майбутнього будівництва. Вони є його першоосновою і гарантом якості і міцності майбутньої споруди. Отже, інженерно-геологічні вишукування - це сукупність інженерних робіт, що проводяться на місці майбутньої споруди з метою отримання вичерпної інформації про особливості геологічної будови даної ділянки. 

Підійди розумно до свого будівництва та  зроби геологію Геологія дає змогу створити якісний проект майбутньої будівлі , що дозволить уникнути деформації, нерівномірного просідання споруди , тріщин та руйнування в подальшому. Подбай зараз , щоб твоє житло було надійним!Геологія під дороги

Основною метою інженерно-геологічних вишукувань доріг є обґрунтування вибору напрямку дороги, яка проектується. Тому своєчасне виконання якісної геології на ділянці необхідно не тільки при будівництві будинків, а й автомобільних доріх, і залізних колій. Тільки після реалізації попередніх досліджень можна написати якісний і грамотний проект, підсумком якого стане зведення довговічного та надійного дорожнього покриття, яке довго не потребують ремонту.

Геологія під інженерні споруди та комунікації

Здійснення інженерно-геологічних вишукувань для виконання робіт з проектування та будівництва різних лінійних споруд - магістралей, доріг, інженерних комунікацій (водопроводу, газопроводу, нафтопроводів, ліній електромереж та ін.) має свою специфіку, пов'язану з необхідністю виконувати роботи на протяжних ділянках. Інженерно-геологічні вишукування для прокладки трас проводяться для вивчення геологічної будови місцевості, досліджень характеристик ґрунтів, визначення гідрогеологічних особливостей території будівництва, прогнозування можливості розвитку небажаних інженерно-геологічних, геологічних і гідрогеологічних процесів, зокрема підтоплення території.

Обсяг робіт і їх склад залежить від протяжності траси лінійних об'єктів, складності геологічної будови та інженерно-геологічних умов, проектних рішень по влаштуванню фундаментів інженерних споруд, стадії проектних робіт. Програма досліджень встановлює потрібну кількість інженерно-геологічних виробок, їх параметри на основі діючих нормативних документів і обов'язково повинна бути узгоджена державними експертними службами.

work

Дякуємо за відгук

Дякуємо